Kurumsal
Spor Akademisine hazırlıkta 15 yıllık geçmişe ve deneyime sahiptir.1996-2010 yılları arasında. Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokullarına (BESYO) kazandırdığımız öğrenci sayısı 900 kişiyi geçmiştir. Her geçen gün hitap ettiğimiz çevre genişlemektedir.
Sevgili arkadaşlar Türkiye'de spor akademilerine hazırlık konusunda ilk olarak açılan kurslardan biri olan Rekor Spor Akademileri Hazırlık Kursları 1996 yılında İstanbul Kadıköy'de faaliyetlerine başlamıştır.

Kursumuz öğrencilerimizi başta Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, İstanbul Üniversitesi BESYO olmak üzere Türkiye'deki Tüm Akademilere hazırlık yapmaktadır. Başarı oranımız ortalama % 87'leri bulmaktadır. Şuanda spor Akademilerinde okuyan öğrencilerimiz,okullarını bitiren, Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde öğretim görevlisi, Beden Eğitimi öğretmenliği yapan ,GSGM ' de yöneticilik, kulüplerde antrenörlük, masörlük, animatörlük yaparak , spor tesislerinde çalışarak yaşantılarını devam ettirmektedirler Kursumuz 16. Yılında Marmara ünivertesi BESYO mezunu ,alanında uzman lider ve eğitimci kadrosuyla her zaman olduğu gibi hizmetinizde olacaktır.
Spor Akademsi'ne Nasıl Girilir?
Üniversiteler bu bölümlere öğrenci alımlarını, kendi bünyelerinde yapmış oldukları özel yetenek sınavları ile gerçekleştirmektedirler.
Rekor Video
Kayıt Formu
Kayıt Formu Kurs Başvuru Formu
Başarılı olmak zorunda olan bir
kurs ile başarmak çok daha kolay
ve garanti olacaktır.
Hızlı İletişim
Telefon Sefer Sarı    : 0 532 413 65 48
Telefon Cavit Akarsu : 0 505 314 95 54
E-Mail E-Mail : rekor@rekorsporakademi.com