REKOR SPOR AKADEMİSİ
EĞİTMENLERİMİZ
SEFER SARI

SEFER SARI

1998 yılında Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Güreş Antrenörlügü Bölümü'nden mezun oldum. 1999 yılından bu yana Hendek Güres İhtisas Spor Kulübü'nde Baş Antrenör olarak görev yapmaktayım. Alt yapıdan yetiştirdiğim bir çok sporcum Türkiye Şampiyonu olurken, Grekoromen stilde Yunus ÖZEL - AVRUPA 3. 'sü ve Dünya 2.'si, Ümit BEDEL GENÇLER DÜNYA ŞAMPİYONU ve AVRUPA 2. 'si, Ensar Karabacak AVRUPA ŞAMPİYONU ve DÜNYA 3. 'sü, Samet Başar DÜNYA ve AVRUPA 3. sü olmasına vesile olarak Türk Güreşine katkıda bulunduk.. Rekor Spor Akademisi'nde 20 yılı aşkın süredir 1820 öğrenciyi Beden Eğitimi ve Spor dünyasına kazandırdık.

CAVİT AKARSU

CAVİT AKARSU

1998 yılında Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi Öğretmenliği Bölümü, Voleybol uzmanlık alanından mezun oldum. Sırasıyla Oyak Renault - Maltepe Spor-Marmara Koleji - ENKA Spor Kulübü ve Kara Kuvvetleri Gücü'de voleybol oynadım. Deplasmanlı lig'de bayan voleybol takımı antrenörlüğü yaptım. Marmara Üniversitesi Mediko - Sağlık Kültür Dairesi'nde voleybol dersleri verdim. Uzun yıllar FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ Voleybol Takım'ları Koordinatörü, Marmara Üniversitesi Voleybol bölüm baskanı Aptullah PAŞAOĞLU ile birlikte voleybol antrenörlügü yaptım.

OKTAY GÜNEŞ

OKTAY GÜNEŞ

Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünden 2009 yılında mezun olmuş ve üniversite yıllarında başladığı Atletizm 110 m. engelli branşında Avrupa Şampiyon kulüplerde 4.’lük, Balkan şampiyonası 3.’lüğü Açık ve kapalı Türkiye şampiyonalarında 6 kez şampiyonluk kazanmıştır. Enka ( 2010 ), Fenerbahçe ( 2014 ) hala aktif spor hayatına Galatasaray Atletizm kulübünde devam etmektedir. 2011 yılında Avrupa takımlar yarışında Avrupa şampiyonu milli takım kadrosunda yer almıştır. Balkan 3.’lüğü ve bir çok Türkiye derecesi bulunmaktadır. 3 Yıl üst üste Dr. Fazıl küçük oyunları şampiyonu olarak spor kariyerine Galatasaray takımında devam etmektedir.

NURKAN KAYACIK

NURKAN KAYACIK

1992 yılında Karate-Do Shotokan stilinde spora başladı. Türkiye büyükler karate Şampiyonasında 1998 Çanakkale'de Türkiye 2.si oldum. 1999 yılında Milli Sporcu oldum. Uluslar arası Bogaziçi turnuvasında takım halinde Balkan Şampiyonu olduk. 2001 yılında karate antrenörlü?üne ba?ladım. Siyah kuşak sahibi, 2001-2009 yılları arasında Türkiye'de toplam 24 Çampiyon sporcu yetiştirdi. Balkan Şampiyonu Mehmet KARA (2004), Soner AÇIKYOL (2005) Ümitler Genç 21 yas altında Büsra TOSUN Avrupa 2. (2009) oldu.

EMRE KAYA

EMRE KAYA

2013 yılında Sakarya Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği bölümü Futbol uzmanlık dalından mezun olmuştur. 2002 yılından bu yana sırasıyla İçerenköy İdman Yurdu, Pendikspor, Sakarya Demirspor, Altınova Belediyespor ve halen oynamakta olduğu Kartal Bulvar Spor da futbol yaşantısını devam ettirmektedir. Futbol C Antrenörlüğüne sahiptir. Selimiye ve Fenerbahçe futbol okullarında uzun yıllar Antrenörlük yapmıştır. Aynı zamanda Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu 1. Kademe Antrenörüdür.

Copyright 2015 © REKOR SPOR AKADEMİ | Tüm hakları saklıdır

YUKARI